8.03.2010

KIRMIZI AHŞAP KUTU


Tüm hanımların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun diyerek yeni güne başlamak aynı zamanda da iyi bir hafta dilemek istiyorum.
Canlarım, öncelikle bir süredir bloğuma vakit ayıramadığım ve yeni kayıtlar ekleyemediğim için hepinizden özürlerimi kabul etmenizi rica ediyorum.

Bu yayınsız geçen günlerde merak eden, yorum bırakan, telefon eden ve güzel dileklerini iletenlere sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum.
 Merak edenler için açıklamak isterimki; herşey yolunda şükürler olsun ancak çok yoğun ve birazda karışık bir evreden geçiyorum fakat endişelenmeyin sizleri unutmuş değilim kesinlikle aklım hep sizlerle ve sakın boş durduğumu da sanmayın;) elbette çok güzel şeylerde yaptım bu arada fakat yayınlayamadım;) Yakında hepsini paylaşacağım sizlerle:)

Gelelim yayınladığım Kırmızı Ahşap Kutuya; yapımında akrilik boya, yaldız ve yat verniği kullandım. Renk tercihi eşime ait zira yine kendisi için büyük ve üstten açılabilir bir kutu yapmamı istemişti ancak ben onun tercih ettiği renge sadık kalarak yine bir iki ufak eklemeler yaptım tabi:)
 Fakat hem şık olmasını hemde sadeliğinden de ödün vermemesini 
isteyerek tamamladım kutuyu. Umarım sizlerde beğenirsiniz.


Kucak dolusu sevgiler...

Ratings and Recommendations by outbrain

 
Hosted by Blogger.Designed by Afet Ergüfor onlyBenhurum ©2009-2010. All rights reserved.

Blogger Templates by Bloganol