1.06.2010

NAR ile Muhteşem Cumartesi


Hepinize sıcacık bir Merhaba. 
Bu gün sizlere yine oldukça yoğun ve bir o kadar da harika geçen haftasonumdan ilk olarak Cumartesi günümden bahsetmek istiyorum.

Doğal ürünler adına çok özel bir markayı yani NAR(Natural & Regional)'ı bilmeyen tanımayanımız kalmasın:) Çünkü günümüzde artık doğal ürünleri bulmak neredeyse imkansız!

Ancak NAR ile mümkün;)


Anadolu’nun doğal ve bölgesel ürünlerini; saflığına, özelliğine, değerine yakışır şekilde sunan Anadolu'nun eşsiz doğasıyla bu ürünleri yetiştiren NAR’ın özel seçimi ve kontrolü altında tamamen doğal ve organik koşullarda ekilen, bakımı yapılan, bölgesine göre ayrı ayrı toplanan ve işlenen ürünler, öz değerlerine uygun ambalajları ile buram buram Anadolu kokuyor. Lezzetlerini çok iyi biliyorum çünkü bu eşsiz lezzetleri Sevgili İpek hanımın nazik daveti ile tatma ayrıcalığına sahip oldum. Bu güzel davetleri ve harikulade ikramları için İpek Hanıma ve NAR ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Doğanın her bölgeye has ürünlerinden zevk alanlar ve bu zevki paylaşmayı sevenler mutlaka NAR'ı denemeli. 

Detaylı bilgi için lütfen TIK TIK
Pazar gününün detayları da pek yakında gelecek;)
Kucak dolusu sevgilerimle..

Ratings and Recommendations by outbrain

 
Hosted by Blogger.Designed by Afet Ergüfor onlyBenhurum ©2009-2010. All rights reserved.

Blogger Templates by Bloganol