26.11.2010

NAZ Ailesinin Yeni Üyesi - Kolye "ŞOVALYE NAZ"

Sizlerinde artık yakından bildiği günden güne büyüyen bir NAZ ailemiz var SafiNaz ve KafiNaz. Ailemize yeni katılan bir üyesini daha sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarım. 

Naz ailesinin önceki üyelerini görüp beğenen sevgili kuzenim Beyza'cığım bunu bir arkadaşına hediye etmek üzere bana sipariş verdi. Ben kolyeyi kendisine teslim ederken "umarım beğenir" demiştim ancak teslim ettikten hemen sonra cevap geldi "çok beğendim, o benim şovalyem bundan böyle" olmuş. Bu sayede kendisini Naz Ailesinin yeni üyesinin isim annesi ilan ediyorum:) Umarım bu kolye ona şans getirir ve onu kötülüklerden korumak için gerçekten şovalyesi olur.

Okuyucularım ve izleyicilerim için özel not: Sizleri düzenli ziyaret edemediğim ve bloğuma yeterli zamanı ayıramadığım için hepinizden özür diliyorum. Zira bu günlerde işimin yoğunluğunun dışında farklı çalışmalar üzerinde de yoğunlaşmış olmamdan kaynaklanıyor. İnşaallah yakında daha da dolu olarak aranızda olacağım Sürekli üretiyorum ve sizlerle paylaşmakta sabırsızlanıyorum. Fakat ne olur bana kırılmayın biraz zaman verin yeter. Hepinize kucak dolusu sevgilerimi gönderiyor mutlu ve sağlıklı bir haftasonu diliyorum..

Ratings and Recommendations by outbrain

 
Hosted by Blogger.Designed by Afet Ergüfor onlyBenhurum ©2009-2010. All rights reserved.

Blogger Templates by Bloganol