5.09.2010

Yaşasın 3. Kez Buluşuyoruz

3. Blog Yazarları Buluşması'na Davetlisiniz !!!!

26 Aralık da burada ilki ve burada ikincisi gerçekleştirilen blog yazarları buluşmalarımızın 3.sünü gerçekleştirmek için kolları sıvadık:)) İlkini Özge'nin organize ettiği, ikincisini Ben ve Hilal'in ardından bu görevi devrettiğimiz Burcu ve Zeynep'in organizasyonu ile 3. kez düzenleniyor.

Buluşmaya katılmak isteyen blog yazarlarının yapması gereken; 18 Eylül'e kadar Burcu ya da Zeynep'e mail yoluyla;

Ad soyad, blog adı, ulaşabileceğimiz telefon numaraları ile yanında getirmek istedikleri kişinin ismini belirtmeleri gerekiyor...
Buluşmamızda keyifli bir sohbetin yanında kahvaltı tabağı ve sınırsız çay seçeneğimiz var ve kişi başı bedeli 10 TL. Ayrıca sizlerin de evde yaptığı ikramlıkları memnuniyetle kabul ediyoruz :))
Bu arada ilk iki buluşmada tekrarlanan hediyeleşme etkinliğini biraz değiştirdik. Birbirimize hediye vermek yerine okulların açıldığı bu dönemde ihtiyacı olan bir öğrenciyi sevindirecek ( kalem, silgi, boya kalemi, hikaye kitabı vb..) birkaç malzemenin zarf içinde getirilmesini rica ediyoruz...

Son olarak katılmak isteyebilecek diğer arkadaşlarımızın haberdar olması için bloglarınızda yapacağınız buluşma duyurusunun bizleri çok mutlu edeceğini belirtmek isteriz.

Tüm blog dostlarımızın katılımını heyecanla bekliyoruz...

Ratings and Recommendations by outbrain

 
Hosted by Blogger.Designed by Afet Ergüfor onlyBenhurum ©2009-2010. All rights reserved.

Blogger Templates by Bloganol